Torob main logo icon
ترب

قطره لیپوزوفر ا BSK liposofer iron drops

از ۳۷٫۹۰۰ تومان تا ۶۲٫۲۰۰ تومان

فروشگاه‌های اینترنتی

راهنمای خرید امن
امتیاز ۵ از ۵
price report
قطره لیپوزوفر بنیان سلامت کسری
پرداخت در محل
ارسال رایگان
تحویل فوری
امتیاز ۵ از ۵
price report
قطره خوراکی آهن لیپوزومال (لیپوزوفر) بی اس کی | تامین آهن نوزادان و کودکان
پرداخت در محل
ارسال رایگان
تحویل فوری
امتیاز ۵ از ۵
price report
قطره آهن لیپوزوفر بی اس کی ۳۰ میلی لیتری BSK Liposofer Iron Drop 30 ml
ارسال رایگان
تحویل فوری
امتیاز ۵ از ۵
price report
قطره خوراکی آهن لیپوزوفر (لیپوزومال) بی اس کی 30 میلی لیتر
ارسال رایگان
تحویل فوری
امتیاز ۵ از ۵
price report
قطره آهن لیپوزوفر بی اس کی مناسب کودکان (30 میل)
پرداخت در محل
ارسال رایگان
تحویل فوری
نمایش تمام ۹۶ فروشگاه

تغییرات قیمت

مشخصات قطره لیپوزوفر ا BSK liposofer iron drops

مشخصات کلی
موارد مصرف
مناسب در موارد افزایش نیاز به مکمل آهن (مانند دوران کودکی برای رشد و نمو ذهنی و شناختی کودک), مناسب در کم خونی فقر آهن (ناشی از اختلال جذب آهن) و یا موارد کاهش دریافت آهن از طریق تغذیه
مواد تشکیل دهنده
7 میلی گرم آهن (به صورت لیپوزمال)
مکانیسم اثر
بدن برای تولید هموگلوبین، پروتئین حاوی آهن موجود در گلبول های قرمز، به آهن نیاز دارد. هموگلوبین در انتقال اکسیژن و رساندن آن به تمام سلول های بدن به خون کمک می کند. اگر هموگلوبین وجود نداشته باشد، بدن نیز تولید گلبول های قرمز سالم را متوقف می کند. عضلات، بافت ها و سلول های کودک بدون وجود آهن کافی اکسیژن مورد نیاز را دریافت نمی کند., اگر نوزاد شیر مادر می خورد از شش ماهگی و اگر شیر خشک می خورد از چهار ماهگی قطره آهن با نظر پزشک باید داده شود. آهن امولسیونه فریک پیروفسفات نوعی ملح نامحلول از آهن است که با استفاده از مواد جانبی ویژه و با بکارگیری تکنولوژی منحصر بفرد طعم نامطلوبی برای نوزاد یا کودک ایجاد نمی کند. از آنجا که این ملح در واکنش های اکسیداسیون و سایر واکنش های شیمیایی ناشی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها شرکت نمی کند، تداخلی با آنها ندارد و از پایداری مناسبی برخوردار است.
احتیاط در مصرف
این فرآورده جهت تشخیص، پیشگیری و یا درمان بیماری نمی باشد., قبل از مصرف قطره را به خوبی تکان دهید., در صورت مصرف هر گونه دارو و یا مکمل دیگر برای کودک قبل از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت کنید., در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود., به دلیل حفظ کیفیت در دوره مصرف دارو، بخشی از ترکیبات، داخل ساشه قرار گرفته و هنگام مصرف بیشترین اثربخشی را خواهد داشت.
عوارض جانبی
تاکنون عارضه جانبی خاصی به دنبال مصرف این فرآورده مشاهده نشده است., به دلیل استفاده از آهن سوکروزومیال (لیپوزومال) در این فرآورده و عدم تماس آهن با مخاط دستگاه گوارش باعث کاهش عوارض جانبی مانند درد معده و تهوع می شود.
شرایط نگهداری
فرآورده را دور از نور و در دمای کمتر از 30 درجه سانتی گراد نگهداری نمایید و از یخ زدگی محافظت شود., فرآورده دور از دسترس اطفال نگهداری شود.
مقدار و نحوه مصرف
جعبه حاوی یک قطره مایع و یک قطره چکان و یک ساشه پودری می باشد. لطفا یک گوشه از ساشه را گرفته تکان داده و گوشه آن را برش دهید. بطوریکه بتوان از دهانه شیشه قطره آن را به داخل شیشه ریخت و با تکاندن ساشه دقت کنید کلیه پودر آن داخل شیشه ریخته شود. بعد شیشه را به شدت تکان داده تا پودر، داخل مایع کاملا حل شود. سپس با قطره چکان به میزان مصرف مورد نظر پزشک یا بروشور داخل جعبه استفاده شود., مقدار مصرف مکمل برای اطفال طبق دستور پزشک می باشد. (به طور مستقیم در دهان چکانده شود و یا در نصف لیوان آب حل گردد), برای اطفال 7 تا 12 ماه: روزانه 1.5 میلی لیتر, برای کودکان 1 تا 8 سال: روزانه 1 میلی لیتر
محتویات بسته
قطره 30 میلی لیتر در جعبه مقوایی همراه با قطره چکان و برگ راهنمای مصرف کننده، به همراه ساشه حاوی ترکیبات اصلی قطره آهن
ویژگی‌ها
فرمولاسیون سوکروزومیال دارو باعث فراهم زیستی بالای دارو می شود., جذب بسیار مناسب در بیماری های گوارشی، سلیاک و بیماری های التهاب روده, افزایش تحمل گوارشی دارو به دلیل پیشگیری از تماس آهن با مخاط دستگاه گوارش و کاهش عوارضی مانند درد معده و تهوع, این فرآورده باعث تغییر رنگ لثه، دندانها و مخاط دهان نمی شود.
ساخت
ایران
تاریخ انقضاء
بین 6 ماه تا 3 سال

محصولات مشابه

spinner